Співпраця

Хочете реалізувати перспективний проект і як можна швидше отримати позитивний результат від інвестицій? У вас є власні прес форми? А у нас є хороша ціна! Вас цікавить проектування та виготовлення прес форм? Тоді наша компанія Replast стане кращим виконавцем проекту на виготовлення прес форм для лиття пластмас за собівартістю!

Виготовлення прес форм для лиття пластмаси під тиском: перспективи вашого бізнесу з нами

Комерційне виробництво пластикових виробів, а також різних пластикових деталей, є одним з перспективних напрямків сучасного бізнесу. Пластик використовується практично у всіх сферах – харчовій, хімічній, фармацевтичній, будівельній промисловості тощо. При цьому прес форми для лиття необхідні як «трафарет» в масштабному конвеєрному циклі. Replast пропонує виготовлення прес форм Україна за собівартістю виробів.

Проектування і подальший процес виготовлення прес форм виконується нашими стратегічними партнерами. Щоб замовити оригінальну прес форму, вам достатньо надати фахівцям необхідні технічні дані – опис, фотографії, креслення або зразок виробу.

Якщо у вас вже є готова прес форма, то можна без зайвих витрат часу приступити до взаємовигідної співпраці за найкращими цінами! Ми пропонуємо розширити перспективи і підняти прибутковість вашого бізнесу, виконуючи всі етапи технологічного процесу на власних виробничих потужностях, за допомогою ваших прес форм та високоякісної полімерної сировини.

Де можна використовувати ваші прес форми?

Пластикові деталі істотно здешевлюють виробничий процес та фінальну збірку будь-якої продукції. Тому при формуванні технології масового виробництва товарів виникає питання про розробку або придбання спеціальної прес форми (або фильєри), необхідної для отримання потрібних виробів різної конфігурації.

Існує варіант використання сучасних 3D принтерів, на яких можна «роздрукувати» широкий асортимент пластикових деталей, готових товарів. Але такі вироби не довговічні і не міцні. Тому, якщо мова йде про серійний конвеєр, необхідність надійних деталей, то для виробничого процесу краще передбачити виготовлення прес форм з довговічного металу, які будуть використовуватися в технології лиття пластику.

Виготовлення прес форми: основні етапи

 1.     Спочатку прес форма для пластикових виробів проектується з урахуванням наданих зразків;
 2.     Далі прес форма для лиття виготовляється по затвердженому макету;
 3.     Після створення прес форми для лиття пластмас під тиском виконується тестування;
 4.     Якщо необхідно, пресформа для лиття пластику доопрацьовується або модифікується

Купити прес форму можна для реалізації різних технологічних процесів. При зверненні в Replast ви отримуєте професійне виготовлення прес форм для лиття необхідних розмірів та конфігурацій.

Ваші прес форми для лиття Replast допоможе використовувати з максимальною вигодою

Replast є відомим українським виробником, а також тісно співпрацює з провідними стратегічним партнерами з України, Туреччини, Латвії, Литви, Португалії. При необхідності, виготовити прес форму для вашого бізнесу наші партнери зможуть максимально оперативно та якісно.

Серед переваг співпраці слід виділити:

 •       широкий асортимент конфігурацій. Ви можете замовити через нас виготовлення форм для лиття пластика будь-якої складності;
 •       комплексний сервіс – від проектування до випуску прес форми на замовлення, а також організації забезпечення вашого бізнесу полімерною сировиною;
 •       гарантовану якість. Виготовлення пресформи виконується з високоякісного металу та комплектуючих;
 •       найдоступніша ціна. Запропонована вартість прес форми для лиття пластмас включає виключно витрати на матеріали, виготовлення. Ви вже зараз можете переконатися, що на прес форми для пластмаси ціна у нас найнижча.

Будь-яка прес форма, купити яку ви вирішите через Replast, буде довгий час справно служити процвітанню вашого бізнесу. У разі, якщо у вас вже є готова прес форма, то ми запропонуємо найбільш вигідну ціну на виробництво кінцевих виробів на власних потужностях.

Виробництво прес форм в Україні: від чого може залежати вартість?

Завдяки наявності виробництва, оснащеного інноваційним обладнанням, наші партнери пропонують виготовлення прес форми для лиття пластмас різної складності. Критерії, за якими розраховується вартість прес форми, наступні:

 •       складність конструкції кінцевого продукту. Чи повинна мати прес форма для пластмаси різьблення, отвори або пази;
 •       ливникова система, на якій буде здійснюватися виготовлення пластикових виробів. На виготовлення прес форм ціна при холодноканальній технології значно нижче;
 •       тип роботи на ТПА – автоматизована, ручна, напівавтоматична;
 •       число робочих гнізд на матриці (кількість гнізд впливає на ціну кінцевого продукту);
 •       вид сировини, що використовується для відливання виробів.

Скільки коштує прес форма визначається окремо в кожному випадку.

Прес форми для лиття пластмас – ціна від партнерів Replast

Будь-яка прес форма, ціна якої залежить від складності, виготовляється професійно, з дотриманням всіх діючих норм. При цьому вартість виготовлення прес форми включає попереднє моделювання з розрахунком усадки, економічності, виливок, тестування, коригування. Якщо на прес форму для пластику ціна вас цікавить для оптові партії, зв'яжіться з нами для уточнення деталей.

Прес форма: виготовлення будь-якої продукції на ваших ливарних «трафаретах»

На сучасному ринку виробництва пластикових товарів методами екструзії та лиття під тиском наша компанія займає лідируючі позиції, співпрацює з провідними стратегічними партнерами з різних країн – України, Португалії, Литви, Латвії, Туреччини. Тому продаж прес форм пропонується в якості додаткового бонусу і оплачується за собівартістю, а до виконання приймаються як стандартні, так і складні замовлення.

Маючи в своєму розпорядженні необхідну матеріально-технічну базу, команду кваліфікованих фахівців, наші партнери виготовляють сучасні пресформи для лиття пластмас, ціна яких найбільш демократична. Будьте впевнені – запропонована на виготовлення прес форми ціна неодмінно вкладеться в ваш бюджет. Якщо ж ви звертаєтеся до нас з уже готовими прес формами, то ми запропонуємо оптимальну вартість виробництва кінцевої продукції високої якості!