Про компанію

Наше підприємство надає послуги серійного виробництва виробів з пластмаси методом лиття під тиском  та екструзії.

Основні виробничі потужності ТОВ «Репласт» розташовані у м. Львів.

Підприємство засноване у 2008 році, за час своєї діяльності стало одним із лідерів у своїй ринковій ніші в Західному регіоні України, завдяки незмінній високій якості продукції, широкому асортименту, чіткому виконанню договірних зобов’язань. Серед наших постійних клієнтів – заводи, фабрики, науково-дослідницькі інститути, промислові та будівельні компанії, приватні підприємці.

На даний час, потужності виробництва ТОВ «Репласт» у сфері лиття під тиском складають понад  837 т на рік, у сфері екструзії та коекструзії понад 657 т на рік.

Наші виробничі цехи оснащені сучасним парком високотехнологічних термопластавтоматів провідних світових виробників Krauss Maffei. Екструзійних ліній Makina Lider, а також коекстузії Novoma які дозволяють нам працювати не лише із поліпропіленом (РР), поліетиленом (LDPE, HDPE), але і зі складними полімерами ПВХ (PVC-U), АБС (ABS), поліамідом (PA) та ін.  

Виробничі потужності підприємства дозволяють виготовляти традиційні вироби, а також ексклюзивні продукти за індивідуальними замовленням.