Лиття пластмас під тиском

Наші промислові можливості у сфері лиття під тиском

Персонал
Наш колектив складається з високо кваліфікованих працівників у сфері переробки пластику.

Обладнання
Парк нашого обладнання складається з сучасних термопластавтоматів Krauss Maffei

Сировина
Для виробництва виробів ми використовуємо тільки якісну сировину европейских виробників. З можливістю роботи на різних видах матеріалу. Таких як PCV-U, ABS, PA,TPE, PP, PS, LDPE, HDPE та інші.

Вага
Потужності обладнання розраховані на виробництво як тонкостінних деталей з малою вагою, так і великих товстостінних деталей з великою вагою.

Розмір
Термопластавтомати розраховані для виробництва різногабаритних виробів, як дрібних так і великогабаритних.

Колір
Наші досвідчені спеціалісти допоможуть підібрати будь який колір взалежності від ваших потреб.

Потужності
Пропускна здатність наших термопластавтоматів складає 837тонн. полімерів за рік, яка зможе забезпечити будь яку кількість продукції яка вам необхідна.

Якість
Завдяки контролю якості ми зможемо забезпечити постійну якість вашого продукту.

Час
Завдяки якісному високошвидкісному обладнанню ми завжди відгрузимо необхідну вам продукцію в обумовлені терміни.

Технологія лиття пластмас під тиском

//www.replast-ltd.com/wp-content/uploads/2016/11/photo_2019-06-04_09-49-06ukr.jpg

Особливості технології, по якій виконується виробництво пластикових виробів, полягає в потребі створення сировини для переведення її у в’язкотекучий стан з наступним формуванням у необхідну форму. В процесі виготовлення деталей з пластику поєднуються різні інгредієнти полімерів, які в розплавленому вигляді, під тиском, виливаються в підготовлені форми:

  • Знімні, стаціонарні конструкції, наполовину знімні;
  • Ручні, з автоматизацією;
  • З горизонтальною/ вертикальною рознімною площиною;
  • З однією/декількома рознімними площинами.

   Автомати, на яких здійснюється лиття пластмас під тиском, оснащуються просунутим програмним управлінням, відрізняються надійністю, функціональністю, безпекою використання при дотриманні всіх рекомендацій і нормативних вимог. Випускати вироби з пластику на замовлення можна серійно, дрібними партіями. Асортимент пластикових виробів обмежити практично неможливо - за допомогою спеціальних агрегатів можливе виготовлення пластикових деталей для побутового або промислового використання, пластикового пагонажу для виробництва віконних систем, дверей. Телефонуйте, якщо потрібна консультація щодо моделей ТПА, варіантів використовуваної сировини, особливостей технологічного процесу або можливостей виготовлення певного виду полімерної продукції.