Екструзія та коекструзія полімерів

Наші промислові можливості у сфері екструзії та коекструзії

Персонал
Наш колектив складається з високо кваліфікованих працівників у сфері переробки пластику.

Обладнання
Парк нашого обладнання складається з сучасних екструдерів Makina Rider та Novoma

Сировина
Для виробництва виробів ми використовуємо тільки якісну сировину европейских виробників.

Вага
Потужності обладнання розраховані на виробництво як тонкостінних деталей з малою вагою, так і великих товстостінних деталей з великою вагою.

Розмір
Екструзійні лінії розраховані для виробництва погонажних виробів будь якої довжини, як дрібних так і великогабаритних.

Колір
Наші досвідчені спеціалісти допоможуть підібрати будь який колір взалежності від ваших потреб.

Потужності
Пропускна здатність нашого екструзійного обладнання 637 тонн полімерів за рік, яка зможе забезпечити будь яку кількість продукції яка вам необхідна.

Якість
Завдяки контролю якості ми зможемо забезпечити постійну якість вашого продукту.

Час
Завдяки якісному високошвидкісному обладнанню ми завжди відгрузимо необхідну вам продукцію в обумовлені терміни.

//www.replast-ltd.com/wp-content/uploads/2019/06/Poslugy_ekstruziya_PVH_ukr.jpg

Екструзія профілю з полівінілхлориду (ПВХ)

   Екструзія полімерів – метод формування виробів або напівфабрикатів необмеженої довжини продавлюванням розплаву полімеру через формуючу голівку (фільєру) з каналами необхідного профілю. Машини, які використовуються для реалізації цього методу, називаються екструдери. Екструзія полімерів (пластмас) здійснюється в вязкотекучому стані, попередньо розплавлений полімерний матеріал продавлюється в необхідну форму через спеціальні формуючі конструкції для отримання готових виробів із заданими розмірами, формою, необхідним забарвленням. Екструзія найпродуктивніший метод переробки пластмас, методами екструзії виготовляється близько 30 % всіх пластмасових виробів.

   Залежно від типу матеріалу, конструкції екструдера та особливостей профілю встановлюється температурний режим переробки полімерів методом екструзії. Екструзія ПВХ, здійснюється на сучасних екструзійних лініях і включає кілька основних етапів, серед яких виділяють:

 • Нагрівання вихідної сировини;
 • Пластикація сировини;
 • Гомогенізація отриманої суміші;
 • Надання виробам певної форми з поперечним перерізом;
 • Охолодження;
 • Різка по заданій довжині.

   При цьому, виготовлення профілів із ПВХ має ряд технологічних особливостей, що потребують високої кваліфікації персоналу та відмінної роботи обладнання. Це насамперед:

 • широка варіативність складу композицій із ПВХ (різний вміст ПВХ смоли, пластифікаторів, світло- і теромостабілізаторів, наповнювачів, пігментів, тощо) що потребує підбір оптимальних технологічних параметрів переробки для кожної композиції і забезпечення найвищих експлуатаційних показників продукції;
 • виділення летких речовин під час перероблення ПВХ, що обумовлює появу додаткової стадії дегазації матеріального циліндру екструдера;
 • відносно низька термостабільність полівінілхлориду, що вимагає підвищену увагу до справності обладнання, параметрів переробки та раціоналізації складу композиції.

   В цілому, технологічно екструзія полімерів є досить складним процесом, що включає одночасну роботу декількох вузлів екструзійної лінії (попередня підготовка сировини, подача сировини, пластикація сировини, формування готового профілю, відвід продукції від фільєри, порізка продукції та її пакування).

Технологія екструзії ПВХ

   Сучасна екструзія полімерів виконується на високопродуктивному обладнанні, з різних типів матеріалів за кресленнями, наданими клієнтом або згідно з розробленим технічним завданням. Екструзія ПВХ здійснюється після узгодження всіх нюансів замовлення:

 • Уточнення призначення виробу, сфери та середовище застосування;
 • Температурний та кліматичний режими, при якому продукція буде експлуатуватися;
 • Необхідні фізико-механічні та теплофізичні властивості;
 • Бажаний колір;
 • Кількість полімерних виробів.

   Завдяки наявності власного повністю укомплектованого виробництва, ми пропонуємо виготовлення полімерної продукції високої якості на наявних формах, розробку майбутньої продукції професійними фахівцями, виготовлення прес-форм під замовлення.

   Ретельно спроектована технологія екструзії ПВХ дозволяє нам в короткі терміни виконувати великі замовлення, гарантуючи відмінну якість. Звертатися до нас ви можете в зручний час. Ми розрахуємо вартість замовлення, узгодимо всі нюанси взаємовигідного співробітництва та терміни виконання.